Firma Aquamarine Spa sa od svojho založenia v roku 1997 špecializuje na predaj víriviek, bazénov, sáun a wellness produktov najvyššej kvality. Vylepšujeme životný štýl, prospievame zdraviu a uľavujeme od stresu.

Vďaka blahodárnym účinkom vody, tepla, masáže a pokoja tvoria vírivky od Aquamarine Spa prostredie pre váš vyvážený život.

Za obdobie nášho pôsobenia na českom a slovenskom trhu sme sa stali najväčším dovozcom v odbore wellness so zárukami komplexného servisu a službami, vďaka ktorým pre Vás bude aj plánovanie a realizácia relaxom.

Záleží nám na vašom komforte a spokojnosti a preto zastupujeme značky, ktoré v odbore wellness predstavujú svetovú špičku

www.aquamarinespa.sk

Spoločnosť KLAFS bola založená v roku 1928 Erichom KLAFS v Štetíne. Vtedy išlo o malý podnik zameraný predovšetkým na výrobu zdravotných a kúpeľných doplnkov. Po vojne sa presťahovala do Schwäbish Hall neďaleko Stuttgartu a bola rozšírená o výrobu sáun. Od svojho založenia sa stala svetoznámym značkovým výrobcom sáun a wellness produktov s mnohými priekopníckymi objavy v tejto oblasti, ako napríklad použitie kanadskej jedle (hemlock) na výrobu sáun alebo systému Sanárium (5 foriem saunovania v jednej saune). Schwäbish Hall je aj v súčasnej dobe sídlo firmy KLAFS.

www.sauny-klafs.sk

Spoločnosť Aquamarine Spa spolupracuje s firmou D & D plus, s.r.o., ktorá sa zaoberá predovšetkým technológiou úpravy vody pre bazény, vírivky a okrasné jazierka.

www.dadplus.cz

Už viac ako 50 rokov je meno OSPA najznámejším výrazom v odbore bazénovej technológie a to nielen v Nemecku, ale po celom svete. Sústredením na kvalitu vody v bazéne, konštantný inovatívny technický rozvoj a zlepšovanie vždy drží OSPA o krok pred konvenčnou technológiou bazéna. Cieľom firmy OSPA je neustále zlepšovať a zjednodušovať výstavbu a prevádzkovanie bazénov, vírivých vaní a ďalších produktov, kde je dôležitá kvalita vody.

Spoločnosť založená v roku 1976 s hlavnou činnosťou - výstavbou verejných bazénov. V polovici deväťdesiatych rokov s pomocou dvoch inžinierov vyvinuli revolučné zakrytie bazénov ponorené pod vodou. Dva roky intenzívnych skúšok a prevádzky potvrdilo, že produkt je použiteľný pre každodennú prevádzku a spustil sa predaj. V dnešnej dobe spoločnosť produkuje okolo 500 ks lamelových zakrytí ročne s distribúciou do viac ako 20 krajín sveta.

http://www.aquacover.com

Zavolať Navigovať Uložiť kontakt Poslat si info na mail